Preparaty TEC 2000 obecne są na całym świecie – w USA, Europie, jak i w Afryce. Kierowcy stosują ją w silnikach benzynowych i diesla. Produkty te cieszą się pozytywną opinią i przede wszystkim widać efekty już po pierwszym użyciu. Proces płukania silnika jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Wystarczy wlać całą zawartość do komory silnika i pozostawić samochód na wolnych obrotach z włączonym silnikiem. Poznaj zalety płukania silnika – zabiegu całkowicie bezpiecznego. 

Innowacyjna płukanka do silników

Brytyjska jakość i światowe rozwiązania. Tak w skrócie można określić dodatki do ochrony silnika TEC 2000. Engine Flush pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń z komory silnika, m.in. sadzy, nagaru osady, który pozostaje po starym oleju. Dlatego tak istotne jest, aby wymieniać olej maksymalnie co 15 tys. km. TEC 2000 płukanka silnika dociera do rowków pierścieniowych tłoków i pierścieni tłokowych, a czyste pierścienie to wyższa kompresja. Stosując preparat przywracamy odpowiednie parametry silnika, zmniejszając tym samym spalanie, zwiększając moc i poprawienie wydajności jego pracy. Engine Flush daje trwały efekt i nie miesza się ze starymi zanieczyszczeniami, co w istocie utrzymuje silnik w fabrycznej czystości.

Operacja bezpieczna dla silnika

Cały proces płukania silnika trwa maksymalnie 40 minut. Wystarczy wlać całą zawartość jednej puszki, która wystarcza na 5-6 litrów oleju, do komory silnika, uruchomić go i pozostawić na wolnych obrotach przez około 20 minut. Następnie stary olej zlewamy, wymieniamy filtr, a do silnika wlewamy nowy olej dobrej jakości. Jest to operacja całkowicie bezpieczna dla silników i może być stosowana we wszystkich silnikach – benzynowych, diesla i tych z instalacją gazową. Szczególnie jej zastosowanie polecane jest pojazdom, których silnik spala dużo oleju, a z rury wydechowej wydostaje się ciemny lub niebieski dym. 

Inne skuteczne detergenty TEC 2000

Kierowcy, którzy posiadają samochody z silnikiem diesla, być może niejednokrotnie mieli problem z odpaleniem auta w zimie. Powodów może być co najmniej kilka. Doświadczony mechanik będzie potrafił od razu znaleźć przyczynę – wtryskiwacze. Ich słabsza praca może być spowodowana zanieczyszczeniami. Czyszczenie wtryskiwaczy również jest możliwe. Diesel Incjector Cleaner (https://tec2000.pl/lp-tec-2000-diesel-injector-cleaner-czyszczenie-wtryskow/) jest środkiem, który przedłuża żywnotnosć pompy paliwa i wtryskiwaczy oraz ułatwia zimny rozruch silnika. 

 

Comments are closed.

Klasyczne meble łazienkowe https://meblebukowe.info https://olawa24.pl/artykul/kto-musi-posiadac-ubezpieczenie-mieszkania/1283652