Nowoczesne i funkcjonalne meble to dzisiaj marzenie wielu z nas. Szukając sposobów na wygodne przechowywanie nie ma lepszej opcji niż szafy na zamówienie. Dopasowane do potrzeb szafy sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych mieszkaniach. Ich olbrzymią zaletą jest możliwość zaprojektowania mebla i wpisania go w już istniejące aranżacje wnętrz. 

Czy znasz zalety szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie to dzisiaj jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań – przekonują specjaliści ze sklepu Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf. Szafy na zamówienie to przede wszystkim meble wykonane od początku do końca na indywidualny projekt. Oznacza to, że szafa będzie wykonana zgodnie z konkretnymi wymiarami i z materiałów, które wybierze klient. W praktyce oznacza to, że możemy wybierać w praktycznie nieograniczonej palecie materiałów i stworzyć mebel niepowtarzalny. Daje to też możliwość wykonania mebla, który idealnie wpisze się w już zaaranżowaną przestrzeń. 

Jakie materiały możemy wykorzystać do budowy naszej szafy na zamówienie? Projektanci i producenci proponują nam przede wszystkim płyty meblowe laminowane i lakierowane. Mogą być one uzupełnione o panele dekoracyjne, ale też lustra. To ostatnie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w niewielkich mieszkaniach i pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni. Klienci z pomocą stolarzy wybierają również akcesoria i rodzaje systemów zamykania. 

Skąd tak duża popularność szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie, poza możliwością dopasowania ich do wnętrza, to idealne rozwiązanie, kiedy w naszych mieszkaniach czy w domach znajdują się problematyczne wnęki i skosy. Doświadczeni stolarze zaproponują nam ich zabudowę i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Atutem tego rozwiązania jest też możliwość zabudowy aż pod sam sufit. 

Comments are closed.

https://e-kg.pl/artykul/co-sprawia-ze-mlodzi/918985 Nowoczesne meble łazienkowe meble kuchenne