Kolorowa kuchnia? To dopiero ciekawy pomysł. Czy można pozwolić sobie na jego realizację? Oczywiście, że tak. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe – również, jeżeli chodzi o szalone inspiracje. 

Odważna kuchnia

Każde pomieszczenie w domu powinno odzwierciedlać charakter domowników. W tym także kuchnia. Jeżeli ktoś stawia w życiu na odważne rozwiązania i nie boi się wypowiadać swoich opinii, to jak najbardziej może postawić na ciekawe kolory, które będą odzwierciedlać jego podejście do życia. Również, jeżeli chodzi o neonowe, wyraziste kolory, jak chociażby żółty, limonkowy, niebieski, pomarańczowy. Nie każdy chce inwestować w szarości, pastele, czy też biele. Kolorowe zestawienia są jak najbardziej wskazane, dzięki czemu całe pomieszczenie kuchenne będzie wyglądało oryginalne, ciekawie – odważnie!

Dwa kolory

Wyraźne kolory są jak najbardziej wskazane, ale starajmy się nie miksować zbyt wielu tonacji kolorystycznych, ponieważ efekt może być odwrotny od zamierzonego. Przyjmuje się zasadę, że dwa kolory to takie maksimum, które pomaga dobrze zaaranżować całą przestrzeń. Przy czym starajmy się dobrać je w taki sposób, aby nic się ze sobą nie “gryzło”. Jeżeli nie mamy pewności co do tego, jakie kolory można ze sobą zestawiać, to korzystajmy z pomocy, jakie są na wyciągnięcie ręki w sieci. Zawsze można zapytać o pomoc architekta, który na pewno będzie miał jakieś ciekawe pomysły, jeżeli chodzi o urządzenie całej kuchni. Takie kolory to ciekawy, nowoczesny pomysł, który można coraz częściej spotkać w polskich domach. 

Comments are closed.

https://www.nowiny.pl/wiadomosci/217039-co-z-ubezpieczeniem-oc-po-sprzedazy-samochodu.html https://globecarp.pl https://meblebukowe.info