Jak zaaranżować domowy taras, aby miejsce to sprzyjało wypoczynkowi? Możliwości jest sporo, gdyż producenci mebli stale proponują nam nowe, ciekawe kolekcje. Jedną z ciekawszych propozycji jest fotel wiszący biały, który nie tylko zagwarantuje nam wypoczynek na wysokim poziomie, ale również sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się znacznie przyjemniejsza. Jak to możliwe?

Fotel wiszący biały na tarasie

Fotel wiszący biały to obecnie jeden z najchętniej kupowanych produktów do aranżacji ogrodu, tarasu czy werandy. Jego oryginalna konstrukcja sprawia, że jest to nie tylko wygodny mebel, ale przede wszystkim produkt, który w prosty sposób urozmaici przestrzeń i sprawi, że stanie się ona znacznie ciekawsza. Fotel wiszący biały jest konstrukcją opartą o aluminiowy stelaż – aluminium malowane jest proszkowo, co sprawia, że konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci czy rdzy. Stelaż stabilnie trzyma kokon fotela i sprawia, że subtelnie buja się on w powietrzu. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – ten rodzaj tworzywa świetnie prezentuje się blisko zieleni, gdyż technorattan idealnie imituje naturalny rattan. Plecionka syntetyczna odznacza się nieporowatą strukturą, przez co nie chłonie ona brudu czy wilgoci. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Oznacza to, że bez trudu znajdziemy fotel wiszący biały, ale również fotele tego typu w odcieniach brązu czy antracytu. 

Fotel wiszący biały – gwarancja komfortu!

Dlaczego fotel wiszący biały cieszy się takim zainteresowaniem? Wynika to przede wszystkim z jego konstrukcji: obszerny kokon pozwoli na skrycie się przed promieniami słonecznymi, jak również przed silniejszymi podmuchami wiatru. Pozwoli również uchronić się przed… ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów!

Comments are closed.