Szukając rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych do naszych domów i mieszkań warto wybrać szafy na wymiar – ten rodzaj zabudowy nie tylko pozwoli nam na wygodne przechowywanie ale sprawi też, że uda nam się wykorzystać potencjał pomieszczenia w pełni. 

Szafy na wymiar dopasowane do potrzeb 

Szafy na wymiar to rozwiązanie, które stosowane jest w coraz większej ilości polskich domów i mieszkań. Zabudowa taka pozwala nie tylko w sposób funkcjonalny wykorzystać przestrzeń, ale też rozwiązać problem wnęk w przedpokojach czy sypialniach. Poprzez wybór szafy na wymiar stawiamy też na estetykę – decydując się na taki mebel możemy samodzielnie decydować o tym, z jakich materiałów wykonana jest szafa oraz jak wyglądać będzie jej wnętrze. Olbrzymią zaletą jest z pewnością również to, że szafa taka może sięgać sufitu – daje nam to znacznie więcej przestrzeni do przechowywania. Szafy na wymiar to także wyraz indywidualności – przekonują projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, która oferuje meble na wymiar. Szafa taka zostanie wykonana z wybranych przez nas produktów, przez co możemy poszczycić się meblem unikatowym. 

Jak tworzone są szafy na wymiar?

Proces zakupu szafy na wymiar rozpoczyna się od wybrania wykonawcy i dokładnego wymierzenia z architektem miejsca, w którym pragniemy ustawić naszą szafę. Kolejny etap to wybór materiałów oraz projektowanie wnętrza szafy – sami decydujemy o ilości i wysokości półek, ustalamy, gdzie znajdzie się drążek do wieszania ubrań na wieszakach, zadecydujemy o tym, czy w szafie stosowane będą np. podwieszane kosze. Samodzielnie zadecydujemy też o materiałach oraz o wyposażeniu. Ustalamy również w jaki sposób szafa ma się otwierać, wybieramy opcjonalnie lustra. Po akceptacji projektu firma przechodzi do realizacji zadania. 

Comments are closed.