Tablice suchościeralne są doskonałą alternatywą dla zielonych tablic dobrze dla nam znanych. Wystarczy posiadać suchą gąbkę, przetrzeć i napis momentalnie znika. Bez pyłu i moczenia szmatki lub gąbki w przypadku tablic kredowych. Tablice suchościeralne występują w biurach i szkołach, ale też w przestrzeni domowej. Dzięki nim organizacja pracy przebiega sprawniej, a przepływ informacji płynniej. W sklepie internetowym Wally zamówisz tablicę na wymiar – mobilną lub montowaną na ścianę. Wybierz taki model, który spełni Twoje oczekiwania.

Szklane tablice – prawdziwy trend wśród przedsiębiorców i właścicieli firm

Tablice szklane magnetyczne idealnie wpasują się w nowoczesne trendy. Wykorzystywane są w biurach, salach konferencyjnych i prywatnych gabinetach. To nie tylko estetyczne rozwiązanie na zagospodarowanie wolnej przestrzeni, ale i wyjątkowe rozwiązanie ułatwiające pracę. W sklepie Wally dostępne są warianty w różnych barwach kolorystycznych. Dodatkowo hartowane szkło zwiększa wytrzymałość tablicy na uderzenia i uszkodzenia. Szklane tablice są to produkty łatwe w utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć znajdujący się na nich tekst specjalną gąbką, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z tablicy kredowych.

Szeroka gama tablic suchościeralnych na Wally.com.pl

Wygodne w użytkowaniu tablice suchościeralne zadbają o lepszą organizację pracy, przepływ informacji lub aktualizację danych. Banalnie prosty montaż, łatwość ścierania napisów i szybkość notowania – to jej główne cechy. Tablica suchościeralna będzie doskonałym rozwiązaniem w szkołach, przedszkolach, biurach, salach wykładowych czy w firmach produkcyjnych. Zanotujemy na niej wskazówki istotne dla współpracowników, rozdzielimy zadania i dopasujemy do potrzeb swojej firmy. W sklepie Wally zamówisz tablicę na wymiar zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nie czekaj i wybierz swoją tablicę suchościeralną do biura lub domu!

 

Comments are closed.