Komfortowa odzież potrzebna jest wszystkim osobom pracującym w branży medycznej. Zresztą, nie tylko im, ale również osobom, które na co dzień wykonują swoje obowiązki w salonach kosmetycznych. To te dwie grupy zawodowe muszą mieć na sobie określoną garderobę podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Amerykańska marka Iguana Med

Od wielu lat o komfort pracowników medycznych, a od niedawna pracowników branży beauty, dba Iguana Med. Jest to amerykańska marka, która dokłada wszelkich starań, aby wyprodukować wysokiej jakości garderobę medyczną. Taką, która nie tylko jest atrakcyjna pod względem cenowym, ale również wykończenia. Do tego dbają oni o to, aby iść z duchem czasu. Dzięki temu pracownicy branży medycznej i beauty mogą być pewni, że będą się również dobrze prezentować podczas wykonywania swoich codziennych zadań.

Marka ma w swojej ofercie różne elementy garderoby. W tym chociażby klasyczne, krótkie fartuchy medyczne. Te w kolorze białym są standardem, ale również dostępne są w innych kolorach dla osób chcących się nieco wyróżnić.

Zresztą nie tylko fartuchy oferowane są przez tą markę w różnych kolorach. Podobnie jest także ze spodniami medycznymi, czy też bluzami medycznymi. Te drugie oferowane są na krótki oraz na długi rękaw. Długie rękawy na pewno zostaną docenione w porze jesienno-zimowej. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że w szpitalu jest ciepło, to i tak lepiej mieć przy sobie długi rękaw. Tak na wszelki wypadek. Wszystkie ubrania tej marki oferowane są w bardzo ciekawych odcieniach. 

 

Comments are closed.