Nieodłącznym atrybutem lekarza, niezależnie od jego profesji, jest strój. Uniform medyczny zapewnia specjaliście bezpieczeństwo, podnosi komfort pracy i podkreśla jego profesjonalizm. Przychodzimy z pomocą wszystkim stomatologom szukającym niezawodnej odzieży, która pozytywnie wpłynie na wizerunek gabinetu i zapewni optymalne warunki do pracy. O czym należy pamiętać podczas kompletowania stroju? Sprawdź!

Strój medyczny: wygoda na pierwszym miejscu

Najważniejszą cechą, jaką powinna wyróżniać się odzież medyczna, jest wygoda użytkowania. Unikaj opiętych koszul i bluz ze sztucznych tkanin nieprzepuszczających powietrza. Odzież medyczna powinna być uszyta z naturalnych materiałów z niewielkimi domieszkami syntetycznych włókien. Bawełniana bluza  z dodatkiem spandexu, poliestru albo elastanu zapewni optymalną cyrkulację powietrza, a jednocześnie będzie elastyczna i nie będzie niszczała pod wpływem częstego prania w odpowiednich warunkach. Pamiętaj o obuwiu. Atestowane buty medyczne z anatomiczną wkładką pozwolą Ci uniknąć otarć, drętwienia i obrzęku nóg, a nawet bólu kręgosłupa.

Elegancja w gabinecie

Zapomnij o białych kitlach budzących negatywne skojarzenia. W gabinecie idącym z duchem czasu znacznie lepiej sprawdzą się kolorowe bluzy, spodnie i fartuchy. Bordowe, ciemnoróżowe, granatowe, zielone czy pastelowe komplety stworzą w gabinecie przyjazną pacjentowi atmosferę. Nowoczesna odzież projektowana przez producentów cenionych w branży medycznej jest dobrze skrojona i efektowna. Elegancka bluza czy fartuch będą prezentować się jeszcze lepiej, kiedy naszyjesz na nich logo kliniki. Na stronie odziezdlamedyka.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji.

Comments are closed.