Rozwój technologii wpływa na wszystkie branże. Dzięki niemu, rozwija się chociażby branża kosmetyczna, oferując odbiorcom coraz to bardziej innowacyjne produkty. To, że są one bardziej zaawansowane technologicznie, nie oznacza, że trudniej jest ich używać – wręcz przeciwnie. Jednym z przykładów mogą być na przykład różne akcesoria do paznokci. Dzięki postępowi technologicznemu, każda kobieta może obecnie samodzielnie wykonać skomplikowaną stylizację paznokci, którą jeszcze do niedawna robiły tylko kosmetyczki, odbywające profesjonalne szkolenia.

Zalety manicure hybrydowego

Jednym z bardziej popularnych sposobów malowania paznokci jest obecnie manicure hybrydowy. Można z powodzeniem wykonać go w zaciszu domowej łazienki, właśnie dzięki postępowi technologicznemu. Umożliwił on stworzenie czegoś pomiędzy lakierem tradycyjnym, a metodą żelową stylizacji paznokci. Tak powstał lakier hybrydowy. Wystarczy dokupić do niego inne akcesoria do paznokci i tym samym stworzyć swój mini salon kosmetyczny we własnym domu. Paznokcie pomalowane hybrydą są trwałe – potrafią utrzymać się w niezmienionej formie przez długie tygodnie. Dodatkowo pięknie się one błyszczą, dzięki ostatniej warstwie lakieru, tzw. top coat.

Manicure hybrydowy – krok po kroku

Aby rozpocząć przygodę z manicure’m hybrydowym należy zainwestować w odpowiednie akcesoria do paznokci. Powinien to być nie tylko wspomniany wyżej specjalny lakier, ale także baza, top coat, lampa UV, waciki bezpyłowe, cleaner i aceton. W pierwszej kolejności należy zmatowić płytkę paznokcia. Najlepiej zrobić to bloczkiem polerskim. Potem nałożyć bazę i kolejne warstwy lakieru, każdorazowo utwardzając je w lampie przez określoną przez producenta ilość sekund. Na koniec warto przetrzeć wszystko cleanerem i nawilżyć skórki oliwką.

Gdzie dokonać zakupu akcesoriów do paznokci?

Wszelkie produkty kosmetyczne, w tym i akcesoria do paznokci, można zakupić w dwojaki sposób. Może to być tradycyjna drogeria albo zakup przez Internet. W przypadku lakierów hybrydowych, bardzo ciężko jest zakupić je w zwykłych sklepach z kosmetykami. Raczej ich sprzedaż prowadzona jest w dedykowanych punktach danego producenta. Mogą to być na przykład wysepki w galeriach handlowych. Przez Internet można z łatwością kupić całe zestawy do wykonania manicure hybrydowego. Jednak kupowanie ich metodą on-line nierzadko skutkuje rozczarowaniem jeśli chodzi o kolor produktu. Przez monitor komputera każdy kolor jest nieco zdeformowany. Warto sprawdzić wzorniki kolorystyczne na żywo i kupować wybrany odcień taniej przez Internet.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Comments are closed.